4CONSOLE

Polskie wresje gier

Promocje

gry na playstation move gry na xbox kinect

Hity cenowe

 • XBOX360 WINDOWS ADAPTER PODŁĄCZ PAD PC MICROSOFT

  XBOX360 WINDOWS ADAPTER PODŁĄCZ PAD PC MICROSOFT

  Cena42,00 zł-
  Zobacz
 • GRAND THEFT AUTO V GTA 5 PL PS4 + MAPA

  GRAND THEFT AUTO V GTA 5 PL PS4 + MAPA

  Cena145,00 zł-
  Zobacz

Regulamin zakupów

Dane firmy:4CONSOLE Michał Olczak

ul. Pana Tadeusza 14

02-494 WarszawaNIP: 527-234-89-26

REGON: 140154335adres mailowy: allegro@4console.pl

tel.: Włochy- 22 824 25 90Nr konta: BZW BK 70 1090 1014 0000 0001 1265 6316

Istniejemy na rynku od 2007r. Przez ten czas konsekwentnie budujemy pozycję znaczącego dystrybutora konsol, gier i akcesoriów. Staramy się aby nasza oferta obejmowała jak najszerszy asortyment, tak aby sprostać wymaganiom naszych Klientów. Gwarantujemy, że oferowany przez nas towar jest wysokiej jakości zaś nasze ceny konkurencyjne.Zdjęcia produktów to wyłącznie ilustracje poglądowe i mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. W przypadku wątpliwości dotyczących wersji językowych oferowanych przez nas gier prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.


Staramy się, aby prezentowane na naszych stronach dane techniczne były poprawne i aktualne. Ewentualne błędy , różnice lub braki w opisie i zdjęciach produktów nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o skontaktowanie się ze sklepem 4CONSOLE.

Po zakończonej transakcji w razie jakichkolwiek problemów zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zależy nam na jak najlepszej opinii klientów, dlatego też prosimy o kontakt przed wystawieniem innego niż pozytywny komentarza wynikającego z braku satysfakcji ze zrealizowanej transakcji. Uważamy, iż każdy problem można rozwiązać w sposób, który zadowoli obie strony. Chętnie również doradzimy i pomożemy w zakupie. Dziękujemy za odwiedzenie naszych aukcji i prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym na naszych aukcjach.

Życzymy udanych zakupów!

Regulamin zakupów w sklepie 4CONSOLE:

PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA

BZW BK 70 1090 1014 0000 0001 1265 6316

Staramy się aby transakcje realizowane były w jak najszybszym czasie. Wysyłka zakupionych towarów (po zaksięgowaniu płatności lub wyborze przesyłki pobraniowej) odbywa się w większości przypadków jeszcze tego samego dnia. Zdarzają się jednak sytuacje niezależne od nas, które uniemożliwiają szybką realizację zamówienia. W tych sporadycznych przypadkach, takich jak: opóźnienie dostawy, otrzymanie uszkodzonej partii towaru itp., wysyłka może opóźnić się. Zawsze jednak klient w takiej sytuacji będzie informowany na bieżąco o stanie swojego zamówienia.

Przesyłki nadajemy za pośrednictwem Poczty Polskiej (list polecony ekonomiczny oraz list polecony priorytetowy, płatność poprzez PayU lub przelewem tradycyjnym) oraz firmy kurierskiej InPost ( Przelewem tradycyjnym lub przy odbiorze). Przesyłki pocztowe wysyłamy jedynie do kwoty zamówienia 200zł. W przypadku wysyłki firmą kurierską mają Państwo gwarancję, że paczka zostanie doręczona w ciągu 24h od momentu wysyłki. Koszty wysyłki podane są w każdej ofercie sklepu, na wpłatę za zamówienia oczekujemy przez 7 dni roboczych.

W sprawie zakupów hurtowych wszelkie pytania prosimy kierować na adres biuro@4console.pl!

ODBIÓR OSOBISTY

Odbioru osobistego mogą dokonać Państwo w sklepie na ulicy Pana Tadeusza 14. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu potwierdzenia dostępności towaru w danym sklepie. Zamówienie powinno być odebrane maksymalnie w ciągu 48h od momentu zakupu, w innym przypadku nie gwarantujemy dostępności towaru. W sklepach akceptujemy płatność wyłącznie gotówką.

GWARANCJA, REKLAMACJE

Gwarancja na zakupiony w naszym sklepie sprzęt obowiązuje na podstawie otrzymanego dowodu zakupu (paragon bądź faktura VAT). W razie jakichkolwiek usterek prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie drogą mailową bądź telefoniczną.

Wszelkie kwestie związane z reklamacją i wymianą towaru prosimy zgłaszać na adres allegro@4console.pl.

ZWROTY I WYMIANYPodstawa prawna: Ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)Termin na odstąpienie od umowy przez klienta: Klient może w terminie 14 dni kalendarzowych (licząc od dnia następnego po otrzymaniu zamówienia) odstąpić od zakupu. Zgodnie z artykułem 27 konieczne jest pisemne oświadczenie Kupującego o odstąpieniu od umowy, wzór formularza znajdą Państwo poniżej. Kupujący ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić produkt (artykuł 34).Termin na zwrot poniesionych kosztów: W przeciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zwrotu towaru, zwracamy Kupującemu dokonane przez niego płatności, w tym najniższe z możliwych do wyboru koszty dostawy produktu. Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostawy produktu inny niż najtańszy dostępny sposób dostawy, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (artykuł 33).Kupujący ponosi koszty zwrotu produktu (czyli koszt odesłania produktu do Sprzedawcy)!!Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zwroty zakupionego towaru prosimy kierować na adres:

4CONSOLE

ul. Pana Tadeusza 14

02-494 WarszawaKupując na naszych aukcjach, akceptujesz powyższy regulamin!Życzymy wszystkim przyjemnych zakupów.


WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)


Nr zamówienia internetowego/nr faktury: …………………………………………………....
Imię i Nazwisko konsumenta ……………………………………………………………........
Ulica, nr domu/nr mieszkania: ……………………………………………………………......
Kod pocztowy, miasto: ……………………………………………………………..................
Data zawarcia umowy/odbioru ……………………………………………………………......

Zgadzam się na zwrot płatności w związku z odstąpieniem od umowy sprzedaży na odległość za pośrednictwem rachunku bankowego numer:


....................................................................................................................................................


Zgodnie z przysługującym mi prawem informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży na odległość poniższych towarów i usług:


…................................................................................................................................................

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży na odległość oraz zwracany towar należy wysyłać na poniższy adres:

4CONSOLE Michał Olczak

ul. Pana Tadeusza 14

02-949 WarszawaNie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.………………………………………………………………
Data i podpis Konsumenta

0 Produkty
cena
0,00 zł
Płacę
kwota bez kosztów wysyłki.
zestawy playstation zestawy xbox

Sklep internetowy Shoper.pl